+421 903 511 887
Elver.sk

Prečo si vybrať práve nás?

Tak, ako v každom segmente, samozrejme aj v oblasti elektrikárskych a elektroinštalačných prác je na trhu veľká konkurencia.

Prečo si teda vybrať práve nás?

  • • Prvú obhliadku u nás máte vždy ZDARMA.
  • • Cenu stanovíme až po vykonaní obhliadky na mieste, kde sa bude daná práca vykonávať.
  • • Všetky naše služby sú vykonávané výhradne kvalifikovanými pracovníkmi.
  • • Na všetky elektroinštalačné práce poskytujeme záruku 5 rokov.
  • • Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, ktorá nám robí tú najlepšiu reklamu a dobré meno.

Naše služby

Náš profesionálny tím vám dokáže zabezpečiť nasledovné služby:

Elektroinštalácia domov, bytov, kancelárií, administratívnych budov či výrobných hál. Radi si poradíme s akýmikoľvek priestormi.

Prerobenie starej elektroinštalácie. Neriskujte svoju bezpečnosť, na elektroinštaláciu v starších budovách či priestoroch sa niekedy naozaj nedá spoľahnúť. Postaráme sa o jej výmenu.

Výmena zásuviek a vypínačov. Zdanlivo môže ísť o jednoduchší úkon, no výmena zásuviek či vypínačov v žiadnom prípade nepatrí do rúk laika. Predíďte akýmkoľvek nepríjemnostiam a zverte ju do našich rúk.

Montáž osvetlenia. Či už potrebujete nainštalovať jednoduché svietidlo alebo komplikovanejšie osvetlenie celého objektu, radi vám s tým pomôžeme.

Montáž elektrospotrebičov. Elektrospotrebiče toho dokážu čoraz viac, no čoraz komplikovanejšou sa stáva aj ich inštalácia. Neriskujte a zverte ju do rúk profesionálov.

Bleskozvody. Úlohou bleskozvodov je chrániť celý váš objekt, no predovšetkým osoby nachádzajúce sa v ňom pred neželanými vplyvmi atmosférických výbojov. Aj v prípade záležitostí týkajúcich sa bleskozvodov sme tu pre vás.

VN a NN prípojky. Ponúkame vám tiež montáž, opravu či údržbu VN a NN prípojok.

Domáci dorozumievací systém. Kvalitný domáci dorozumievací systém je ako spoľahlivý vrátnik - vďaka nemu vás už nič neprekvapí a vždy budete vedieť, kto práve stojí pri vašej bráne či pri vašich dverách.

Zabezpečovací systém. Ochrana majetku a svojej nehnuteľnosti by mala byť prioritou každého z nás. Predíďte akýmkoľvek nepríjemnostiam a zverte inštaláciu zabezpečovacieho systému pre vašu nehnuteľnosť do našich rúk.

Kamerový systém. Vďaka nemu môžete mať svoj dom, byt, svoju kanceláriu či akýkoľvek iný objekt neustále pod dohľadom. Aj vo veci inštalácie kamerového systému sa môžete spoľahnúť na náš profesionálny tím.

Revízne správy. V neposlednom rade vám vieme poskytnúť aj vypracovanie revíznej správy. Náš revízny technik vykoná odbornú prehliadku a odbornú skúšku, na základe ktorých vám vypracuje revíznu správu.